O mém cestování

MÁ IKONKA

POČÍTADLO
Weblight.cz

online:

Statistika

HOTELY

UBYTOVÁNÍ

Ubytování není třeba v době mimo sezonu rezervovat dopředu. Výjimku tvoří Athény, kde jsou hotely celoročně často obsazeny obchodními cestujícími.

Pokud však nevládnete angličtinou (ani řečtinou), potřebujete jednolůžkový pokoj, připlujete v noci nebo jen chcete mít ubytování vybráno a zajištěno dopředu, abyste nemuseli na místě nic shánět, existuje mnoho možností, jak si vše zařídit přes internet.

Já využila portálu www.booking.com, který je i v češtině, i když ne všecky informace o tom kterém hotelu jsou v češtině k dispozici. Máte zde možnost vybrat si hotel podle svých finančních možností, navíc si můžete zjistit, kde hotel leží (propojeno na mapy na Googlu, i když poloha ne vždy zcela přesně odpovídá), prohlídnout si fotografie hotelu i okolí či recenze jednotlivých hostů, dozvíte se cenu i co všecko je v ní obsaženo, jaké služby hotel nabízí. Nespornou výhodou je, že majitel hotelu pro vás v mnoha případech dojede do přístavu nebo na letiště.

Pro rezervaci hotelu na tomto portálu je třeba vlastnit kartu umožňující platby na internetu. Nemějte však strach, dopředu vám nic z účtu nestrhnou, vše zaplatíte až na místě. Z karty vám však peníze strhnou, pokud rezervaci nezrušíte a do hotelu nepřijedete. Stornovací podmínky i platby za nezrušenou rezervaci se u jednotlivých hotelů liší, najdete je rozepsané spolu se službami mezi informacemi o hotelu.

 
Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1280x1024 a byly laděny na prohlížečích Internet Explorer 7.0 a Mozilla Firefox 3.0