O mém cestování

MÁ IKONKA

POČÍTADLO
Weblight.cz

online:

Statistika

HOTELY

Ubytování není třeba v době mimo sezonu rezervovat dopředu. Výjimku tvoří Athény, kde jsou hotely celoročně často obsazeny obchodními cestujícími.

Pokud však nevládnete angličtinou (ani řečtinou), potřebujete jednolůžkový pokoj, připlujete v noci nebo jen chcete mít ubytování vybráno a zajištěno dopředu, abyste nemuseli na místě nic shánět, existuje mnoho možností, jak si vše zařídit přes internet.

Já využila portálu www.booking.com, který je i v češtině, i když ne všecky informace o tom kterém hotelu jsou v češtině k dispozici. Máte zde možnost vybrat si hotel podle svých finančních možností, navíc si můžete zjistit, kde hotel leží (propojeno na mapy na Googlu, i když poloha ne vždy zcela přesně odpovídá), prohlídnout si fotografie hotelu i okolí či recenze jednotlivých hostů, dozvíte se cenu i co všecko je v ní obsaženo, jaké služby hotel nabízí. Nespornou výhodou je, že majitel hotelu pro vás v mnoha případech dojede do přístavu nebo na letiště.

Pro rezervaci hotelu na tomto portálu je třeba vlastnit kartu umožňující platby na internetu. Nemějte však strach, dopředu vám nic z účtu nestrhnou, vše zaplatíte až na místě. Z karty vám však peníze strhnou, pokud rezervaci nezrušíte a do hotelu nepřijedete. Stornovací podmínky i platby za nezrušenou rezervaci se u jednotlivých hotelů liší, najdete je rozepsané spolu se službami mezi informacemi o hotelu.

jednolůžkový pokoj s kontinentální snídaní počátkem května 2008 30 € za noc

Pěkný rodinný hotel, nedávno kompletně zrenovovaný. Každý pokoj má balkon nebo terasu se stolečkem a křesílky, koupelnu se sprchou a WC, ledničku, satelitní TV a fén. V ceně noclehu je kontinentální snídaně, kterou v místnosti, jejíž součástí je recepce, připravuje a servíruje matka majitele. Každodenní úklid a výměna ručníků samozřejmostí, ručníky krásně bílé a hebké. U hotelu je bazén s malým barem, začátkem května byl sice napuštěný, ale zřejmě nepoužívaný. Hotel leží ve velmi tiché a klidné oblasti, do centra Firy je to cca 15-20 minut, žel zpočátku do dosti strmého kopce. Z terasy či balkonu pěkný výhled na východ slunce a ostrov Anafi. Majitel pro vás přijede do přístavu nebo na letiště, sám vás kontaktuje okamžitě po rezervaci pokoje. Při příjezdu do hotelu (po vašem ubytování) si s vámi sedne v recepci a při sklence vychlazeného džusu (gratis) vám poví, co vše je na ostrově dobré vidět, kde koupit lodní výlet, kde se dobře najíst apod. Ubytování se platí na konci pobytu, platba možná kartou, do přístavu nebo na letiště vás majitel samozřejmě odveze. Pas po mě nikdo nechtěl.

Více informací o hotelu najdete zde
http://www.booking.com/hotel/gr/villa-romantic.html?sid=b3e197639d71be5dcc0a09fe84d8bdf6

Galerie s fotkami hotelu Villa Romantic ve Fiře na Santorini.
Najdete tu rovněž východy slunce focené z terasy pokoje nebo z blízkého okolí hotelu
ranní káva na terase - KLIKNI bougainvillea - KLIKNI hotelový bazén v noci - KLIKNI
ranní káva na terase bougainvillea hotelový bazén v noci
noční pohled na hotel - KLIKNI vchod do recepce - KLIKNI východ slunce - 11.5.08 - KLIKNI
noční pohled na hotel vchod do recepce východ slunce - 11.5.08
východ slunce - 11.5.08 - KLIKNI východ slunce - 11.5.08 - KLIKNI východ slunce - 11.5.08 - KLIKNI
východ slunce - 11.5.08 východ slunce - 11.5.08 východ slunce - 11.5.08
východ slunce - 11.5.08 - KLIKNI východ slunce - 12.5.08 - KLIKNI východ slunce - 12.5.08 - KLIKNI
východ slunce - 11.5.08 východ slunce - 12.5.08 východ slunce - 12.5.08
východ slunce - 12.5.08 - KLIKNI východ slunce - 12.5.08 - KLIKNI východ slunce - 12.5.08 - KLIKNI
východ slunce - 12.5.08 východ slunce - 12.5.08 východ slunce - 12.5.08
východ slunce - 12.5.08 - KLIKNI východ slunce - 12.5.08 - KLIKNI východ slunce - 12.5.08 - KLIKNI
východ slunce - 12.5.08 východ slunce - 12.5.08 východ slunce - 12.5.08
hotel v paprscích vycházejícího slunce - KLIKNI bazén v paprscích vycházejícího slunce - KLIKNI terasa v paprscích vycházejícího slunce - KLIKNI
hotel v paprscích
vycházejícího slunce
bazén v paprscích
vycházejícího slunce
terasa v paprscích
vycházejícího slunce
     
     
     
 
Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1280x1024 a byly laděny na prohlížečích Internet Explorer 7.0 a Mozilla Firefox 3.0