O mém cestování

MÁ IKONKA

POČÍTADLO
Weblight.cz

online:

Statistika

CESTOVATELSKÝ DENÍK

ROZCESTNÍK

Přepis mého cestovatelskému deníku, který jsem si psala ve volných chvílích, abych zaznamenala své pocity a taky abych se "vypovídala". Slovní kontakt přeci jen chyběl i mě, jinak vcelku spokojenému samotáři, a Řekové prostě mluvit německy nebudou (když se nad tím zamyslím v historických souvislostech, moc se jim nedivím). Jazyková bariera je problém, závidím mladým, že vládnou angličtinou. Budu ji však muset začít studovat, chci-li ještě nějaký podobný výlet podniknout. Zvládla jsem to sice i bez ní, ale na druhou stranu - kdybych se dokázala anglicky domluvit, jistě bych toho viděla podstatně více, než jsem viděla.

Ale zpátky k cestovatelskému deníku. Pokusím se ke každému dnu přidat i mapu toho dne podniknutého výšlapu a doplnit jej fotkami. Přidám i zprávu o počasí, měla jsem s sebou "meteorologickou" stanici - akce v Lidlu za 299,- včetně baterií, no nekup to za ty prachy. Termíny odečtu jsou různé, to podle toho, jak jsem se vracela zpět do hotelu (stanice možná zvládne nějaké pravidelné ukládání dat, ale na studování přiloženého návodu jsem fakt neměla čas ani náladu).

Jako uchutnávku nejprve jakýsi SMS deník.

 

KLIKNI

 

A dále už cestovatelský deník podle jednotlivých dnů (stačí kliknout na baner). Přibývat bude podle toho, jak se mi podaří zpracovat fotky (a zda budu mít na fotky místo). Děkuji za trpělivost.

 

KLIKNI
KLIKNI
KLIKNI
KLIKNI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1280x1024 a byly laděny na prohlížečích Internet Explorer 7.0 a Mozilla Firefox 3.0